The Vampire Diaries: Nina Dobrev on Katherine's Next Step

4. února 2011 v 8:52 | Rose |  nina-other
Objevil s rozhovor s Ninou Dobrev


IGN TV: Katherine se v poslední době stala docela důležitou částí show. Myslíš, že si zvykleš na to, že v jedná scéně hraješ Elenu a pak se otočíš a máš hrát Kahetine ? 

Nina Dobrev: Vlastně ano. Je to jedna z těch věcí, kde se u Vampire Diaries nikdy nenudíte, teda aspoň pro mě. Jsem buď Katherine nebo Elena. Je tu hodně změn co se týče líčení a taky osobností. Mám toho na talíři hodně a je zábavné a skvělé podstupovat tuto výzvu. V žádném případě to není jednoduché, ale pracuju velmi tvrdě.  Na 220%! Protože víte jak se říká, že něco děláte na 110% ? 

IGN: [Smích] Správně, takže jsi to zdvojnásobila!

Nina: [Směje se] Rozhodně na 220%, ale hrozně mě to baví. Sice toho ani moc nenaspím, ale lepší tohle, než sedět, kroutit palce a přemýšlet, co dělat.

IGN: Co je pro mě hodně působivé je to, jak dokážeme poznat, kterou zrovna hraješ jenom na první pohled. 

Nina: Jo, to jo. Lidé vědí, když je někde Kathetine. Je to skoro jako kdyby se v místnosti změnil vzduch. Jste si toho prostě vědomi a je to zřejmé. Ona je děsivá, a ne proto, že nevyhnutelně něco zrovna dělá, ale proto, že víte, že přemýšlí o tom, co provede potom.

Ne mnoho věcí, které Katherine dělá nebo říká jsem já, ale protože musím dělat věci, které dělá ona, mě nutí jít do toho světa a přemýšlet o tom. Mám z toho pocit, jako bych dospívala. Je hrozně stará, doslova. A řekla bych, že si na svůj věk vede dobře!Dále v článku :


IGN: Naprostá pravda. Všichni si přejeme být v takovém věku jako ona!


Nina: [Směje se] Že jo ? Já taky! Skoro se chci stát upírem! Ale ona je šílená a je to tak nějak zábava.

IGN: Rostoucí hrozba Klause je také potenciální hrozbou pro Katherine, takže se z jejích nynějších nepřátel můžou stát její spojenci proti společnému nepříteli. Do budoucna, jak se věci budou vyvíjet, je možné, že se Katherine bude hodit ostatním a že ona bude potřebovat je ?

Nina: To je přesně ono. To je ta věc. Ona je uvězněná v hrobce a zvažuje strategii. Ale moc toho nezmůže. Není to jako když má mobil a může si zavolat nějakého kamaráda kdoví odkud. Musí být opravdu nápaditá a už jí dochází nápady a začíná být otrávená a naštvaná a je špinavá a mrzutá. Zrovna teď není moc šťastná tábornice a taky má strach, protože po ní jde Klaus a on je ten jediný, kterého se Katherine bojí. Takže je jako tikající bomba, která jen čeká až vybouchne, protože je bezmocná. Katherine není zvyklá být bezmocná, nemá ráda, když je v této pozici, nebo když se tak cítí.

IGN: Z hodně lidí kolem se stali upíři, vlkodlaci a čarodějky, líbí se ti, že Elena zůstává člověk? Zejména s ohledem, že se dostáváš také do role Katherine? 

Nina: Líbí. Jsem upír i člověk a to se mi líbí. Myslím, že Elena má opravdu vysoké zásady a je hrozně silná. Mám to nejlepší z obou světů, protože můžu hrát obě tyto skvělé role.

IGN: Teď, když je John [David Anders] zpátky, ovlivní to nějak Elenu? 

Nina: Naposledy se Elena s Johnem setkala v nemocnici, myslím. Vyhnala ho z města a řekla, že ho nikdy nechce znovu vidět. Teď, když je zpátky není zrovna dvakrát nadšená. Ne jenom, že v jejím životě nikdy nebyl jako její otec, ale také se z ní stala tato žena a naučila se starat a bojovat za sebe. Mít někoho, kdo prostě přijde a řekne vám, co máte dělat a snaží se být otcem po tom všem, když nemáte žádný respekt k němu nebo k jeho volbám, je hrozně frustrující. Šťastná v toho vůbec není. 

IGN: Mezi Elenou a Stefanem proběhlo krátké rozdělení, ale rychle se dali zase dohromady. Určitě to je něco pro diskuzi mezi fanoušky, kteří ji chtějí vidět s Damonem. Damon měl ten velký moment, kdy jí vyjádřil všechny své city, pouze proto, aby ji na to nechal zapomenout. Zavřelo mu to u ní prozatím dveře? 

Nina: Jistěže Elena neví, že jí to řekl .. ale ví to. Poznáte, když se někomu líbíte nebo když je do vás někdo zamilovaný. Upřímně nevím, jak jejich vztah bude pokračovat nebo co se stane. Vím jen, že si teď začínají opravdu rozumět a ona s ním začíná soucítit a je jí ho líto. Ale nemůže změnit to, koho miluje nebo s kým je propojená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VampirePetulQa ◄◄ VampirePetulQa ◄◄ | Web | 4. února 2011 v 12:43 | Reagovat

skvělý článek ;)

2 Duffne Von Lestrange Duffne Von Lestrange | Web | 4. února 2011 v 18:53 | Reagovat

jj, souhlasím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama