Kayla Ewell- interview - TV Line

16. května 2011 v 9:17 | Rose |  Kyla Ewell-news


TV Line zveřejnilo interwiev s Kaylou o tvd.
Bylo to velmi milé, opět vás vidět ve Vampire Diaries. Jaké jsou vaše pocity z tohoto návratu?
Možnost návratu do epizody byla pro mě příjemným překvapením. Miluji Atlantu, takže to byla velká zábava být zpět ve městě. Během vysílání finální epizody jsme měli večírek a když jsem se já a Malese (Anna) objevili na obrazovce, všichni křičeli a tleskali - byl to zábavný moment, který jsme jako členové hereckého obsazení prožívali společně.

Julie Plec mi řekla, že návrat Vicky a Anny scénáristé plánovali už od začátku druhé série.Kdy jste se to dozvěděli že vrátíte do Mystic Falls?
Vlastně mi nepřišlo žádné oznámení. Vtipné je na tom, že mi zavolali na den bláznů 1. dubna, takže když mi můj manažer a agent zavolal, čekala jsem jen na to, kdy mi řekne, že žertuje. Myslela jsem si, že toto je ten nejkrutější žert, jaký jsi někdo na mě kdy vymyslel. Ale ukázalo se, že je to opravdu a je to ta nejlepší věc, která se mi mohla přihodit.

Jaká byla vaše reakce na konečný scénář?
Bylo to šílené dostat a přečíst si ho. Byla jsem tím šokována tak, jako každý jiný divák.

Jak budeš přistupovat ke ztvárnění Vicky tentokrát? Byla to taková tajemná scéna a odhalila nám něco o tom, co se děje.
Rozhodně mi trvalo, než jsem si promyslela to, co budu teď dělat. Zvažovala jsem hodně možností v mé hlavě a tu, kterou jsem si nakonec zvolila si nechám raději pro sebe. Mohu jen čekat a uvidím jestli to nakonec bude pravda. Jedna z věcí, které dělají práci herců zábavnou je ta, že můžeme objevit a vytvořit něco z ničeho - což je v postatě to, co jsme museli udělat. Bylo to náročné ale zároveň i zábavné.

Vím, že členové hereckého obsazení jsou si blízcí a ty jsi stále součástí tohoto všeho. Jaká byla jejich reakce na tvůj návrat do města?
Vlastně, v průběhu předchozích let jsem strávila s každým trochu času. Jen jsme se jako parta sešli a vybrali jsme se na večeři do roztomilého místečka v Atlantě. Cítila jsem se zvláštně, protože kdykoliv jsem přišla do města, každý se tam scházel. Vrátila jsem se zpět mnohokrát, ne kvůli práci, ale jen tak na návštěvu, takže nejsme jen přáteli v práci, ale jsme i rodina.

Myslíš si že to povede k častějšímu hledání seriálu?
Samozřejmě, že ano. Pokud byste se mě zeptali na návrat, mohla bych to udělat za sekundu. Mám ráda postavu Vicky a doufám, že má chtějí zpět. Ale to je vlastně to, co dělá tento seriál tak velkolepým - nikdy nevíte, co se bude dít.

Co budete dělat do té doby? Nějaký projekt na prázdniny?
Ano! Film, který se bude od 19. července vysílat na Hallmarku a jmenuje se Keeping Up with The Randalls. Je to opravdu velmi roztomilý malý film, který jsem připravila s Marion Ross-em a hraji tam módní návrhářku z LA Pokud mám být upřímná, je to pro mě změna, protože jsem si už zvykla hrát darebáky a feťačky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama