Spoilers - 2x22 - 3.season

12. května 2011 v 19:30 | Rose |  spoilers-tvd
Steven R. McQueen odhalil další kroky Jeremyho : "Bude se víc zapojovat do akce. To je vše co vám mohu říct." Ne ne. "Pracovat s Kat Graham bylo úžasné. Je úžasná herečka a ještě lepší člověk. Jsem šťastný, že můžu mít konečně přítelkyni, se šancí uspět. Nazvali jsme Jeremyho "Polibek smrti." Všichni, koho miloval zemřeli, ale Bonnie je silná a má alespoň nějakou šanci na přežití, i když je okolo tolik zlých postav.
• "Poslední epizoda je vrcholem všech charakterů. Je tam vše, co se jim stalo a s čím se museli vypořádat. Nechápejte mě špatně. Jistě že tam bude úzkost, ale série neskončí důvtipně. Skončí tak, že lidé budou moci pomalu přicházet na to, co se bude odehrávat ve třetí sérii. Diváci by ale měli být varováni : "Šli jsme do flashbacků a halucinací. Nebudete pořádně vědět co je skutečnost a co se jen zdá. Bude tam hodně vizuálních triků. Přinutí vás to myslet.
• Poslední dvě epizody jsou hodně o součastnosti. Ale pokud jste fanouškem mytologických příběhů budete se moci těšit na další sérii, která byla nazvaná "Rok Původních." - a tam bude spousta flashbacků. Špatná zppráva : Ani Joseph Morgan ani Danielle Gillie ještě nemají nové smlouvy.
• Stane se něco mezi Damonem a Elenou? Něco je vágní pojem. Zde uvidíte to, na co fanoušci čekali dlouho, velká scéna mezi elenou a Damonem. A samozřejmně se stane i něco, na co fanoušci nečekají.
zdroj
- s tímto zdrojem kopírujte
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama