Kayla Ewell for Entertainment Central

27. června 2011 v 20:31 | Rose |  Kyla Ewell-news


Jsem vážně nadšená z toho, že jste se vrátila do TVD.
Stejně jako já, děkuji! Hodně jsme se snažili o to udržet to pod pokličkou. Četla jsem rozhovor v The Post s Kevinem Williamsonem. Vymysleli si historku, proč jsem já s Malese v Atlantě. Vážně to měli do detailu promyšlené. Jediné, čeho jsem se obávala, byli moji sourozenci, kteří jsou na škole a žijí Facebookem a Twitterem. Byla jsem hodně nervózní z toho, že by se mohli prořeknout, takže ani jim jsem to neřekla, dokud mi nepřišlo, že je ten pravý čas. Nechtěla jsem, aby to někdo zjistil. Stává se z toho potom větší vzrušení, když je to překvapení. Tak rychle jako jsem odešla, jsem se zase vrátila. Nikdy nevíte, co se může stát!
Za svou kariéru jsem ztvárnila už hodně rolí, ale Vicki zaujímá zvláštní místo v mém srdci. Show, lidé, role… a pak už jen stačí, abyste se do seriálu vrátili na jednu jedinou epizodu a vše na jejím konci převrátili naruby a v dalších dílech to dělali znovu a znovu. Je to úžasné. Také jsem dostala tu možnost setkat se s Malese (Anna), kterou jsem nikdy předtím neviděla. Mám o ní velice vysoké mínění. Je to super vrátit se mezi lidi, u kterých vím, na čem jsem.
Je to vážně legrační, protože jsem obdržela telefonát, že bych se měla vrátit do TVD, zrovna na Apríla. Myslela jsem si, že si moji agenti a manažeři tropí kruté žerty. Bylo to příšerné. Čekala jsem celé dny na to, až mi zavolají zpět a zvolají: "Apríl." Když konečně zavolali, tak mě ujistili, že si vážně legraci nedělají a že musíme vyřešit a dozvědět se všechny okolnosti mého návratu. (smích)
http://www.the-vampirediaries.cz


Řekněte mi něco o svém novém filmu "Keeping Up with the Randalls."
Je to kouzelný film. Je zábava být součástí filmu, který mohou sledovat i moji synovci, kterým je 6 a 7 let. Upíří deníky jsou pro ně trochu moc děsivé. Tohle je film, u kterého jsem schopná si sednout na gauč s celou svou rodinou a prostě se dívat. Můj filmový partner Thad Luckinbill se mnou hrál už ve filmu "The Bold and The Beautiful" a také jsme dlouholetí kamarádi. Natáčet celý film s přítelem byla prostě zábava. Pokaždé jsme spolu sportovali. Tento film je outdoorový a "špinavý." Vždycky jsme byli zablácení. Je velice zajímavé to sledovat, protože tohle je jeden z prvních filmů, kde krása není nutně třeba. Vážně to byla zábava. Hraji úplně odlišnou postavu, než je Vicki. Moje postava je velice obětavá módní návrhářka. Je to vážně milá holka od vedle, ale rodina ji nemá ráda, protože je příliš úzkostlivá a dívčí na to, aby dělala věci, které jsou pro každého normální. Naučila jsem se nesoudit lidi. Vyrostla jsem na filmech na Hallmarku, takže jsem nadšená, že mohu být součástí jednoho z nich. Je skvělý - prospěšný letní film.
Co vás přivedlo k tomuto filmu?
Pamatuji si, jak jsem seděla se svým manažerem, který říkal, že je to vážně dobrý film, protože postava, kterou bych měla hrát je naprosto jiného rázu, než osoby, které jsem ztvárnila doposud. Má kariéra byla založena na postavách, které intrikovaly, byly nemravné, zfetované. Dokonce jsem hrála i děvku. Přišlo mi to jako zajímavá a zábavná práce. Ale tohle je šance ukázat lidem, že zahraji i jiné role a zvládnu je tak hrát po celý film. Bylo skvělé položit se do něčeho, co bylo veselé a mnohem blíže mému charakteru. Ty ďábelské postavy, které jsem ztvárnila, ze mě udělaly herečku, ale tahle role je úplně něco jiného. Thad a já máme stejného agenta. Řekl mi, že když do toho půjdu já tak Thad určitě taky. A dohoda byla na světě.
Je to klasický doják?
Ne tak docela. Film je veselý a vyplývají z něj mnohá ponaučení. Je vtipný a má v sobě mnohem víc odvahy a komedičnosti než kterýkoliv další film na Hallmarku, který jsem viděla. Myslím, že v tomto snímku najdete věci, které obvykle ve filmech chybí. Předpokládám, že muži si tento snímek zamilují stejně tak jako ženy. Nečekejte slzy.
Ztvárňujete módní návrhářku, které návrháře máte vy osobně ráda?
Ach bože. Mám nespočetně návrhářů, které zbožňuji. Jsem velká fanynka Dolce and Gabana. Candice (Caroline) je opravdový odborník na nákupy. Naučila mě mít dobré oko při výběru unikátního oblečení. Opravdu mi rozšířila obzory - co se týče módy.
Pokud jde o módu, když jen tak někde den ode dne pobíhám, nosím džíny a tričko nebo krátké letní šaty. Jsem plážová holka. Dokonce jsme nosili své plavky i do školy. Oblečení musí být pohodlné. Buďte volní a těmi, kterými jste. Prostě žijte.
Jak pečujete o svou pokožku?
Jsem velkou fanynkou Kiehl´s. Doporučuji avokádový oční krém. Je to jediný způsob, který mi pomáhá udržovat své oči tak, aby vypadaly mladistvě a svěže i při cestování. Je ideální. Také se každý den mažu Eucerinem SPF30, protože chci aby má kůže byl zdravá a abych neměla rakovinu.
Pokud jde o make-up, miluji korektor Bobbi Brown. Pomáhá mému obličeji od sebemenší vady a od tmavých kruhů pod očima. Vždy ho najdete v mé kabelce. Jsem vážně blázen do nového polského laku na nehty od Essie, který se jmenuje Lollipop. Je jasně červený a sedí dobře k jakékoliv barvě pokožky. Je perfektní na léto. Další věc, kterou mám vždy u sebe je jelení lůj Burt´s Bees.
Máte skvělou figuru. jak se udržujete ve formě?
Ráda chodím do posilovny a běhám na běžícím pásu. Pokud do posilovny chodíte pravidelně, vaše tělo začne pohyb potřebovat. Když strávíte hodiny jako modelka při focení, fitko je jasnou volbou, jak se zbavit stresu a vyčistit si mysl. Jsem hodně aktivní. Jezdím taky na kole. Myslím, že pokud budete aktivní, udržíte se i zdraví. Rychlou tvorbu svalů mám v rodině. Když chvíli posilujeme, tak nám svaly zůstanou už napořád. Může to být dobré, ale taky nemusí, zvlášť pro ženy. Nechci vypadat jako Hulk. (smích) Musím být opatrná, protože za chvíli mohu vypadat dost mohutně. Sami si musíte najít, co je pro vaše tělo dobré, ale mohu se zaručit za pití vody ve velkém množství. Miluji pizzu a burgery. Ale všeho s mírou, jak se říká. Rozhodně je nejím denně. Mám dobré spalování, což je ta nejlepší věc vůbec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama